Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Ditëlindja e Kylie Minogue

Ditëlindja e Kylie Minogue

Showbiz 28-05-2023

Kylie Ann Minogue lindi më 28 maj 1968. Ajo është një këngëtare australiane dhe fituese e çmimit Grammy, po ashtu dhe aktore. Minogue arriti famë në...

Legjenda e muzikës, Tina Turner, ndërron jetë në moshën 83-vjeçare

Legjenda e muzikës, Tina Turner, ndërron jetë në moshën 83-vjeçare

Showbiz 24-05-2023

Tina Turner, këngëtarja ikonike e njohur si "Mbretëresha e Rock 'n' Roll", ka ndërruar jetë. Këngëtarja, e lindur si Anna Mae Bullock në Tenesi, u bë...

ritme rinore 2022 12

Lady Gaga: Një Moment relaksues me Filxhanin e Kafes në Dorë

Lady Gaga: Një Moment relaksues me Filxhanin e Kafes në…

Showbiz 23-05-2023

Lady Gaga se fundmi ka publikuar një foto me filxhanin e kafesë ne dore. Kjo foto i jep një ndjenjë personale, ndërsa demonstron edhe afinitetin...

Fotoja dhe bluza e Khloe Kardashian

Fotoja dhe bluza e Khloe Kardashian

Showbiz 21-05-2023

Khloe Kardashian ka postuar së fundmi një foto në rrjetet sociale, ku tregon krahët e saj të hollë dhe fizikun e imët teksa ecte në...

Sophia Hadjipanteli merr vëmendjen me këtë dukje!

Sophia Hadjipanteli merr vëmendjen me këtë dukje!

Showbiz 21-05-2023

Sophia Hadjipanteli, mahniti teksa ecte në tapetin e kuq të Kanës mbrëmë me një fustan me diamante. Ajo zgjodhi një fustan të gjatë të zi me...

Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares Rita Ora

Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares…

Showbiz 20-05-2023

Dua Lipa dhe Romain Gavras janë shfaqur së bashku në Festivalin e Filmit në Kanë, teksa dukeshin të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit. Lajmi për...

Victoria Beckham me stil të ri të flokëve

Victoria Beckham me stil të ri të flokëve

Showbiz 20-05-2023

Victoria Beckham është një ikonë e modës që gjithmonë ka eksperimentuar me stilin e saj të flokëve.Ajo ka treguar një tendencë të vazhdueshme për të...

Albina Kelmendi me këngë të re!

Albina Kelmendi me këngë të re!

Showbiz 20-05-2023

  Pasi arriti në finalen e Eurovisionit me këngën “Duje” bashkë me familjen e saj. Këngëtarja Albina Kelmendi ju është rikthyer këngave të reja. Ajo ka lansuar këngën...

arrow animation

agjent marketing

forever young 2016 final

 

 

 

 1   

I Love Sausage Rolls
LadBaby

I Love Sausage Rolls by

 2 
 

 Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
Stormzy

Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy) by

 3 
 

Before You Go
Lewis Capaldi

Before You Go by

 4 
  Adore You
Harry Styles
Adore You by

 5 
 

Don't Start Now
Dua Lipa

Don't Start Now by

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Dance Monkey
Tones and I

Dance Monkey by

 7    Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra)
Bastille
Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra) by

 8 
 

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix)
Matt Hulbert

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix) by

 9 
 

Blinding Lights
The Weeknd

Blinding Lights by

10
  Watermelon Sugar
Harry Styles
Watermelon Sugar by

 

 

chart logo 2017

 

 

 

green emerald residence notify