Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Ariana Grande kërkon divorc nga Dalton Gomez pas dy vitesh martesë

Ariana Grande kërkon divorc nga Dalton Gomez pas dy vitesh…

Showbiz 20-09-2023

  Ariana Grande dhe Dalton Gomez janë në procesin e divorcit pas dy vitesh martesë. Ylli doli në gjykatë më 18 shtator, ku aplikimi për divorc u...

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca: Përkufizimi i lumturisë në një pushim në Afrikë

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca: Përkufizimi i lumturisë në një…

Showbiz 20-09-2023

  Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, po i shijojnë pushimet familjare në Afrikë dhe po ndajnë këto momente të këndshme me ndjekësit e...

ritme rinore 2022 12

Deamishel Hoxha feston ditëlindjen me stil

Deamishel Hoxha feston ditëlindjen me stil

Showbiz 20-09-2023

Deamishel Hoxha po feston ditëlindjen e saj në mënyrën më të veçantë!Në këtë ditë të veçantë, ajo po feston me një pamje mjaft të mirë...

Transformimi i Pamjes së Fjolla Morinës!

Transformimi i Pamjes së Fjolla Morinës!

Showbiz 20-09-2023

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është bërë një nga personazhet më të diskutuara gjatë këtij viti. Postimet e fundit në rrjetet sociale, Fjolla Morina është paraqitur...

Ben Affleck eksploron marrëdhënien e re me Jennifer Lopez

Ben Affleck eksploron marrëdhënien e re me Jennifer Lopez

Showbiz 19-09-2023

  Ben Affleck tani është në një marrëdhënie me Jennifer Lopez, pasi u shoqërua më parë me Jennifer Garner, ish-bashkëshorten e tij. Ai është fotografuar duke...

Shakira Prezanton Këngën e Re 'El Jefe'

Shakira Prezanton Këngën e Re 'El Jefe'

Showbiz 19-09-2023

  Pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira ka vendosur të kthehet fuqishëm te karriera e saj muzikore. Këtë temërkurë, më 20 shtator, ajo do të prezantojë...

Naomi Campbell, eleganca në të gjelbër!

Naomi Campbell, eleganca në të gjelbër!

Showbiz 19-09-2023

Naomi Campbell, në moshën 53-vjeçare, shfaq një elegancë të gjatë shfaqjes "Burberry" gjatë Javës së Modës në Londër. Supermodelja, shfaqej elegante me një pallto të gjelbër...

Melinda Ademi shfaq elegancën e saj

Melinda Ademi shfaq elegancën e saj

Showbiz 18-09-2023

Melinda Ademi ka ndarë me publikun një set të re fotografish, ku ka vënë në qendër të vëmendjes bukurinë e saj. Në këtë sesion fotografik, këngëtarja...

arrow animation

agjent marketing

forever young 2016 final

 

 

 

 1   

I Love Sausage Rolls
LadBaby

I Love Sausage Rolls by

 2 
 

 Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy)
Stormzy

Own It (feat. Ed Sheeran & Burna Boy) by

 3 
 

Before You Go
Lewis Capaldi

Before You Go by

 4 
  Adore You
Harry Styles
Adore You by

 5 
 

Don't Start Now
Dua Lipa

Don't Start Now by

Sponsored by: www.ame-ks.com


 6 
 

Dance Monkey
Tones and I

Dance Monkey by

 7    Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra)
Bastille
Can’t Fight This Feeling (feat. London Contemporary Orchestra) by

 8 
 

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix)
Matt Hulbert

Merry ChrisMoyles Everyone (Radio X Remix) by

 9 
 

Blinding Lights
The Weeknd

Blinding Lights by

10
  Watermelon Sugar
Harry Styles
Watermelon Sugar by

 

 

chart logo 2017

 

 

 

green emerald residence notify