Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Adele shkatërron shtëpinë e Sylvester Stallone!

Adele shkatërron shtëpinë e Sylvester Stallone!

Showbiz

Adele po shkatërron plotësisht shtëpinë luksoze në Beverly Hills që bleu nga Sylvester Stallone.   Këngëtarja bleu shtëpinë nga Sylvester Stallone vitin e kaluar për vetëm...

Xhudistet kampione - kontribojnë në edukimin fizik e psikologjik të ushtarëve

Xhudistet kampione - kontribojnë në edukimin fizik e psikologjik të…

Sport

Sot kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur se dy medalistet e Lojërave Olimpike nga Kosova, Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova do të...

Ditëlindja e Kylie Minogue

Ditëlindja e Kylie Minogue

Showbiz

Kylie Ann Minogue lindi më 28 maj 1968. Ajo është një këngëtare australiane dhe fituese e çmimit Grammy, po ashtu dhe aktore. Minogue arriti famë në...

Fotoja dhe bluza e Khloe Kardashian

Fotoja dhe bluza e Khloe Kardashian

Showbiz

Khloe Kardashian ka postuar së fundmi një foto në rrjetet sociale, ku tregon krahët e saj të hollë dhe fizikun e imët teksa ecte në...

Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares Rita Ora

Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares…

Showbiz

Dua Lipa dhe Romain Gavras janë shfaqur së bashku në Festivalin e Filmit në Kanë, teksa dukeshin të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit. Lajmi për...

WhatsApp i bën 2 miliardë përdorues

WhatsApp i bën 2 miliardë përdorues

Technology

WhatsApp, aplikacioni i mesazheve, i drejtuar nga Facebook, njoftoi sot se numëronte tashmë më shumë se dy miliardë përdorues në mbarë botën dhe u shpreh...

Pse paditet Kayne West?

Pse paditet Kayne West?

Showbiz

Në një incident të fundit, Kanye West është paditur për përfshirjen e tij në një takim të ashpër me një fotografe. Gjatë problemit, Kanye kapi telefonin...

Ditëlindja e Annette Bening

Ditëlindja e Annette Bening

Showbiz

Annette Carol Bening ka lindur më 29 maj 1958. Ajo është një aktore amerikane. E njohur për rolet e saj kryesore në skenë dhe ekran ajo...

Legjenda e muzikës, Tina Turner, ndërron jetë në moshën 83-vjeçare

Legjenda e muzikës, Tina Turner, ndërron jetë në moshën 83-vjeçare

Showbiz

Tina Turner, këngëtarja ikonike e njohur si "Mbretëresha e Rock 'n' Roll", ka ndërruar jetë. Këngëtarja, e lindur si Anna Mae Bullock në Tenesi, u bë...

Të martën tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Kupës

Të martën tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Kupës

Sport

Tërheqja e shorti për çiftet gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës do të bëhet të martën më 18 shkurt, në orën 12:00, në selinë e...

Victoria Beckham me stil të ri të flokëve

Victoria Beckham me stil të ri të flokëve

Showbiz

Victoria Beckham është një ikonë e modës që gjithmonë ka eksperimentuar me stilin e saj të flokëve.Ajo ka treguar një tendencë të vazhdueshme për të...

Ndërron jetë ylli i "Men in Black" dhe "Pirates of the Caribbean"

Ndërron jetë ylli i "Men in Black" dhe "Pirates of…

Showbiz

Sergio Calderón, i njohur për rolet e tij në filma si "Men in Black" dhe "Pirates of the Caribbean: At World's Fund", ka ndërruar jetë...

Vjedhja më e madhe e të dhënave në histori

Vjedhja më e madhe e të dhënave në histori

Technology

Shtetet e Bashkuara kanë fajësuar katër hakerë ushtarakë kinezë për një sulm në Equifax, i cili kërcënon të dhënat e rreth 147 milionë amerikanëve.

Lady Gaga: Një Moment relaksues me Filxhanin e Kafes në Dorë

Lady Gaga: Një Moment relaksues me Filxhanin e Kafes në…

Showbiz

Lady Gaga se fundmi ka publikuar një foto me filxhanin e kafesë ne dore. Kjo foto i jep një ndjenjë personale, ndërsa demonstron edhe afinitetin...

Sophia Hadjipanteli merr vëmendjen me këtë dukje!

Sophia Hadjipanteli merr vëmendjen me këtë dukje!

Showbiz

Sophia Hadjipanteli, mahniti teksa ecte në tapetin e kuq të Kanës mbrëmë me një fustan me diamante. Ajo zgjodhi një fustan të gjatë të zi me...

ritme rinore horizontal banner 2017