Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Caitlyn Jenner: Kim Kardashian është jashtëzakonisht e zgjuar

Caitlyn Jenner: Kim Kardashian është jashtëzakonisht e zgjuar

Showbiz

Ato nuk mund të kenë kontakt, por Caitlyn Jenner kishte plot lavdata për Kim Kardashian këtë javë. Sipas yllit të shout real, Kim është shumë...

Dënimim marramendës për Khabib

Dënimim marramendës për Khabib

Sport

Babai i KHABIB NURMAGOMEDOV ka zbuluar me sa duket dënimin e djalit të tij për grindjen që pasoi ndeshjen e tij të UFC 229 me...

Miley Cyrus dëshiron duet me Britney Spears

Miley Cyrus dëshiron duet me Britney Spears

Showbiz

Nëse gjithçka do të shkoj sipas planit, atëherë shumë shpejtë mund të vijë një bashkëpunim mes Miley Cyrus dhe Britney Spears. Kjo u tha nga...

Cher në Holandë pas pesëmbëdhjetë vjetësh

Cher në Holandë pas pesëmbëdhjetë vjetësh

Showbiz

Cher po shkon në Holandë pas hsumë vitesh. Këngëtarja amerikane do t ëjetë në Ziggo Dome me 30 shtator. Biletat janë në shitje që nga e...

Kur e ka kuptuar Bebe Rexha se do arrin këtë kulm të suksesit

Kur e ka kuptuar Bebe Rexha se do arrin këtë…

Showbiz

Shpesh tingëllon si diçka e pabesueshme për njerëzit kur dëgjojnë gjëra të tilla siç ka deklaruar këngëtarja me prejardhje shqiptare.

Google Translate po përmirësohet edhe më tej

Google Translate po përmirësohet edhe më tej

Technology

Google Translate tani do të shfaqë përkthimet specifike gjinore për disa gjuhë. Më parë, Google Translate do të tregonte vetëm një përkthim për fjalët që...

Katër nominime “SAG” për “A Star Is Born”

Katër nominime “SAG” për “A Star Is Born”

Showbiz

Filmi “A Star Is Born” ka marrë katër nominime në “Screen Actors Guild Award”. Prezantimi i çmimeve prestigjioze të filmit do të ndodh në Los Anxhelos...

Brooklyn Beckham është godit përsëri nga Shigjeta e Amorit

Brooklyn Beckham është godit përsëri nga Shigjeta e Amorit

Showbiz

Djali i madh i David dhe i Victoria Beckham u largua nga “British Fashion Aëards” me me modelen Hana Cross. Të dy mbajtën duart dhe u...

Cindy Crawford e ftuara ekskluzive e Princeseshës

Cindy Crawford e ftuara ekskluzive e Princeseshës

Showbiz

Çifti i sapomartuar Eugenie dhe Jack Brooksbank kishin një mbrëmje të këndshme me askënd tjetër përveç me Cindy Crawford dhe burrin e saj, shkruan Page...

Çka thotë Buffon pas eleminimit të Interit dhe Napolit?

Çka thotë Buffon pas eleminimit të Interit dhe Napolit?

Sport

Portieri i Paris Saint-Germain, Gianluigi Buffon pohon se i ”vjen keq” që Interi dhe Napoli u eliminuan nga Champions League.

Kirk Douglas feston 102 vjetorin me urim shumë të veçantë

Kirk Douglas feston 102 vjetorin me urim shumë të veçantë

Showbiz

Katherinë Zeta-Jones për vjehrrin e saj drejtoj një mesazh kaq të ëmbël dhe të bukur për ditëlindjen e 102-të të aktorit.

Wiz Khalifa tani edhe boksier

Wiz Khalifa tani edhe boksier

Showbiz

Reperi është përgatitur mirë në artet marciale MMA, e ai gjithashtu do ta testoj vetën në këtë fushë. Mësohet se Wiz Khalifa nuk do të ndeshet...

Instagram vjen me këtë risi të mrekullueshme

Instagram vjen me këtë risi të mrekullueshme

Technology

Instagram është një platformë e njohur gjerësisht për shkëmbimin e fotografive, megjithëse kompania ka bërë disa ndryshime në Instagram Direct ku duket se po përpiqen...

Meghan Markle tregon barkun në eventin e modës

Meghan Markle tregon barkun në eventin e modës

Showbiz

Meghan Markle bëri një vizitë të papritur në “British Fashion Awards”, ku ajo prezantoj dizajnerin e modës Clare Waight Keller, të cilit edhe ia dorëzoj...

Miley Cyrus: Nëna është përgjegjëse për rikthimin e përdorimit të lëndëvë narkotike

Miley Cyrus: Nëna është përgjegjëse për rikthimin e përdorimit të…

Showbiz

Ndonëse shumë figura publike behën pjesë e konsumimit të lëndëve narkotike, ku edhe pësojnë çrregullime në jete dhe karrierë. Të tillë fati kishte edhe këngëtarja...

ritme rinore horizontal banner 2017