Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       
 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’

Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’

11-01-2021

Rina Balaj duket se tashmë është në punime e sipër për albumin e ri. Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta...

Read more
Nora Istrefi së shpejti me album!

Nora Istrefi së shpejti me album!

28-12-2020

Këngëtarja, Nora Istrefi së shpejti do lansoj albumin. Ajo është në përgatitje të projekteve muzikore.

Read more
BabaStars’ kanë paralajmëruar diçka të re.

BabaStars’ kanë paralajmëruar diçka të re.

16-12-2020

Reperi Getoar Selimi ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, i cili pritet të publikohet para festave.

Read more
Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me “Precious”

Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me “Precious”

11-12-2020

Anxhelina Hadërgjonaj është kthyer me projekt të ri muzikor. Këngëtarja e dashur Anxhelian Hadërgjonaj e cila jeton dhe vepron në SHBA është kthyer me një...

Read more
Arsim Bunjaku dhuratë dëgjuesve të “Radio Vala Rinore” këngën “Përballë”

Arsim Bunjaku dhuratë dëgjuesve të “Radio Vala Rinore” këngën “Përballë”

03-12-2020

  Kantautori Arsim Bunjaku sapo ka lansuar projektin më të ri personal, këngën me titull “Përballë”, këngë kjo që trajton një temë të ndjeshme dashurie.   Kënga mbanë...

Read more
Kjo është lista e fituesve të MTV EMA 2020

Kjo është lista e fituesve të MTV EMA 2020

09-11-2020

Këtë vit për shkak të pandemisë mbrëmja e ndarjeve së çmimeve MTV Europe Music Awards u mbajt në mënyrë virtuale.

Read more
JLo dhe Maluma vijnë me dy këngë

JLo dhe Maluma vijnë me dy këngë

22-09-2020

Jennifer Lopez i ka entuziazmuar fansat e muzikës latine anembanë botës, me ta bërë të ditur lajmin se së shpejti do ta lansojë bashkëpunim e...

Read more
Cardi B po shënon rekorde të njëpasnjëshme

Cardi B po shënon rekorde të njëpasnjëshme

25-08-2020

Repeja rreth dy viteve më parë kishte publikuar albumin “Invasion of privacy”, dhe frytet e këtij albumi po i shijon edhe vite më vonë.

Read more
“WAP” nga Cardi B vjen këtë javë

“WAP” nga Cardi B vjen këtë javë

04-08-2020

Cardi B ka njoftuar një bashkëpunim të ri me Megan Thee Stallion, projektin dyshja e kanë titulluar “WAP”.

Read more

forever young 2016 final

artist music