Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    [email protected]       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Gashi vjen në bashkëpunim me Geasyn

Gashi vjen në bashkëpunim me Geasyn

25-12-2018

Gashi ka zbuluar bashkëpunimin e radhës me një artist të famshëm. Gashi përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar duetin me reperin amerikan Geasy.

Read more
Nesër vjen dueti mes Ardian Bujupit dhe Helly Luv

Nesër vjen dueti mes Ardian Bujupit dhe Helly Luv

17-12-2018

Ardian Bujupi e ka publikuar një paraqitje të shkurtër të videoklipit të bashkëpunimit të tij me këngëtaren kurde, Helly Luv. Kemi njoftuar më herët për duetin...

Read more
Avril Lavigne rikthehet fuqishëm

Avril Lavigne rikthehet fuqishëm

13-12-2018

Avril Lavigne i është kthyer sërish karrieres muzikore. Videoja “Tell Me It's Over” është tashmë në YouTube.

Read more
Dua Lipa: 245 shfaqje çmenduri, argëtuese, emocionale

Dua Lipa: 245 shfaqje çmenduri, argëtuese, emocionale

12-12-2018

Së fundmi, ajo ka bërë të ditur për fansat se ka mbajtur shfaqjen e saj të 245-të brenda këtij viti. E njëjta është shfaqur mjaft atraktive...

Read more
Shawn Mendes shumë i lumtur me nominimin e Grammy

Shawn Mendes shumë i lumtur me nominimin e Grammy

11-12-2018

Shawn Mendes është pafundësisht i lumtur për shkak të nominimit të tij në Grammy dhe këtë e ka thënë edhe në një intervistë dhënë për...

Read more
Dështon mjuzikëli i Gwyneth Paltrow

Dështon mjuzikëli i Gwyneth Paltrow

27-11-2018

Mjuzikëli i Broadway-it i prodhuar nga Gëyneth Paltroë do ta ketë shfaqjen e saj të fundit në fillim të janarit.

Read more
Justin Timberlake përsëri probleme me zërin

Justin Timberlake përsëri probleme me zërin

27-11-2018

Justin Timberlake tashmë është shqetësuar edhe më shumë nga problemi kordat e tij vokale dhe prandaj duhet të shtyjë koncertin e tij të së mërkurës...

Read more
Po rikthehet “Take That” - hidhërohet Robbie Williams

Po rikthehet “Take That” - hidhërohet Robbie Williams

23-11-2018

“Take That” ishte një nga grupet muzikore më të famshme të viteve 90-të. Pavrësisht suksesit, grupi u shpërbë dhe nga ndarja përfiroj më së miri...

Read more
Katy Perry këngëtarja më e paguar e vitit

Katy Perry këngëtarja më e paguar e vitit

21-11-2018

Katy Perry është këngëtarja më e paguar i vitit. Sipas revistës për biznes, këngëtarja fitoi 83 milionë dollarë, rreth 72.5 milionë euro, në mes të...

Read more

forever young 2016 final

artist music