Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 19 September 2023 17:33

Naomi Campbell, eleganca në të gjelbër!

bbbbbb

Naomi Campbell, në moshën 53-vjeçare, shfaq një elegancë të gjatë shfaqjes "Burberry" gjatë Javës së Modës në Londër.

Supermodelja, shfaqej elegante me një pallto të gjelbër dhe pantallona të përshtatshme.

Ajo po ashtu zgjodhi të veshë syze të diellit të mëdha në ngjyrë të errët për të përfunduar stailin e saj në këtë ngjarje të mbushur me yje.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter