Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 18 September 2023 13:08

Liz me pamje mbresëlënëse

cvbnm
Edhepse pse është ne dekadën e gjashte te jetës se saj, Elizabeth Hurley, vazhdon të ketë një pamje mbresëlënëse dhe të kujdeset për trupin e saj.
 
Pamja e saj në rroba banjoje te bardha është vlerësuar dhe komentuar pozitivisht nga fansat dhe media në përgjithësi. Hurley është një shembull i një personi të moshës së mesme që vazhdon të kujdeset shume për formën e trupit të saj dhe të ndihmojë në shpërndarjen e mesazheve pozitive për shëndetin dhe bukurinë.
Submit to FacebookSubmit to Twitter