Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 17 September 2023 22:22

Këngëtarja Kida shfaqet me kostumin nga xhinsi në rrjetet sociale

 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 web

Kida është një këngëtare shqiptare e njohur për muzikën dhe angazhimet e saj të shumta. Ajo tregon një ndryshim të dukshëm në rrjetet sociale, duke prezantuar një imazh të ri dhe tërheqës. Në një fotografi të fundit, Kida është paraqitur me një veshje tërheqëse dhe me stil.

Kida kishte veshur një kostum xhinsi që përfshinte një bluzë pa mëngë e me një dekolte të theksuar në pjesën e qafës, ndërsa ajo e la të zbërthyer për të treguar barkun e saj. Pantallonat ishin të kombinuara me pjesën e sipër dhe ishin të gjera. Ajo vene shtuar një palë syze, aksesorë dhe këpucë me taka për të plotësuar dukjen e saj.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter