Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 17 September 2023 17:16

Arta Nitaj me shumë elegancë!

j

Arta Nitaj po sjell për ndjekësit e saj në Instagram pamje të reja nga aventura e saj në Bodrum, gjatë kësaj vere.

Në këtë postim, Arta shfaqet në të gjithë shkëlqimin e saj pas pushimeve të mrekullueshme në Bodrum.

Pamja e saj është shumë natyrale, me një makijazh të lehtë që thekson bukurinë e saj natyrore dhe fytyrën e saj të pastër dhe të ndritshme.

Ajo vesh një kombinim të thjeshtë, me xhinse dhe një bluzë të bardhë pa mëngë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter