Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 16 September 2023 15:19

Përsëri Beyoncé mahnit me stilin e saj!

fghj

Beyoncé mahniti fansat e saj me një set të ri të imazheve nga turneu i saj "Renaissance".

Ajo së fundmi festoi ditëlindjen e saj të 42-të në një festë të mbushur me yje dhe emocione, ndau disa foto nga shfaqja e saj e fundit në Vancouver, British Columbia.

Beyoncé u bë qendër e vëmendjes me një fustan të zi, i pjesërisht të tejdukshëm, me rruaza, të cilin e kombinoi me çizme të gjata që arrinin deri në kofshë dhe doreza lëkure të zeza që arrinin deri në bërryl.

Kostumi u plotësua mjeshtërisht me një kapelë rrjetë të zezë në formën e një kupole, e cila mbulonte fytyrën e saj deri mbi buzët e saj.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter