Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 16 September 2023 13:40

Kanye West shfaqet me partneren e tij, Bianca Censori në...

 000000000000001111111111111111 webbb

Kanye West, reperi 46-vjeçar, është parë në Berlin të Gjermanisë në shoqërinë e partneres së tij, Bianca Censori, 28-vjeçare. Ata janë kapur nga kamerat gjatë një ngjarje artistike në Berlin, ku Kanye ishte i veshur plotësisht me ngjyrën e zezë dhe kishte vendosur të mos kishte këpucë, ndërsa Bianca ishte e veshur me një trupore të ngushtë pa rripa.

Ata janë shfaqur të buzëqeshur dhe të kënaqur gjatë udhëtimit të tyre, ndërsa janë ndjekur nga publiku dhe media për marrëdhënien e tyre të diskutueshme. Kanye West dhe Bianca Censori filluan marrëdhënien e tyre romantike në janar 2023, disa muaj pasi finalizoi divorcin me Kim Kardashian. Divorci nga Kim u finalizua në shkurt 2021, pas gjashtë vitesh martesë.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter