Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 15 September 2023 22:43

Dafina Zeqiri vazhdon rrugën e saj muzikore me hitin e ri!

ghjk

Dafina Zeqiri vazhdon të punojë me vendosmëri në karrierën e saj muzikore.

Ajo ka lansuar një projekt të ri në bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon.

Kënga quhet "Xhane, xhane", teksti i këngës është krijuar nga Dafina Zeqiri vetë.

Kënga tashmë është e disponueshme në kanalin zyrtar të Dafina Zeqirit në YouTube.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter