Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 15 September 2023 16:28

Luana Vjollca shfaq stilin mahnitës

vbnnn

Luana Vjollca, personaliteti i njohur i ekranit shqiptar, ka bërë ndezjen e rrjetit të saj të Instagramit me fotografitë e saj të fundit.

Duke mbështetur një stil veror, ajo shfaqet me një fustan të zi tërheqës.

Luana Vjollca vazhdon të mbetet një figura e dashur dhe frymëzuese në skenën e televizionit shqiptar, dhe fotografitë e saj të fundit nuk bënë gjë tjetër veçse të përcjellin një mesazh pozitiv dhe shpërblim për tërë fansat e saj.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter