Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 14 September 2023 14:23

Kim Kardashian shkëlqen me këtë dukje!

fhjdk

Kim Kardashian vazhdoi të imprentojë epokën e saj të stilit "Barbie e ardhshme" në darkën e "Caring for Women" të Grupit Kering në Pool në New York.

Ajo mbështeti një fustan të ndritshëm në nuancën e rozë pastelit, të projektuar nga marka "Balenciaga", të cilin e mbante me elegancë dhe stil.

Ajo kishte veshur fustanin e ngushtë me një pjesë poshtë duke u zbukuruar me kristale dhe përfunduar me aksesorë me taka ngjyrë krem.

Ajo gjithashtu përfundoi pamjen me një makijazh të theksuar, përfshirë skuqje të një nuance rozë të gjallë dhe një shkëlqim në buzë me një ngjyrë të zbehtë rozë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter