Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 21 May 2023 21:48

Fotoja dhe bluza e Khloe Kardashian

0a

Khloe Kardashian ka postuar së fundmi një foto në rrjetet sociale, ku tregon krahët e saj të hollë dhe fizikun e imët teksa ecte në korridor.

Në foto, Khloe shihet e veshur me një bluzë të prerë dhe xhinse të grisura, duke theksuar trupin e saj të tonifikuar.

Bluza përmbante një foto të motrës së saj, Kim Kardashian.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter