Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 20 May 2023 23:08

Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares Rita Ora

Amiraaaaaa00000. web

Dua Lipa dhe Romain Gavras janë shfaqur së bashku në Festivalin e Filmit në Kanë, teksa dukeshin të lumtur dhe të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

Lajmi për lidhjen mes Dua Lipës dhe Romain Gavras nisi të qarkullojë pasi ata u panë së bashku në Javën e Modës në Paris.

Dua Lipa ka konfirmuar lidhjen e saj me regjisorin Romain Gavras, ish të dashurin e këngëtares Rita Ora.

Fansat e Dua Lipës kanë shprehur komente negative dhe kritika ndaj lidhjes së saj me Romain Gavras.

Disa nga ndjekësit e saj të tjerë kanë reaguar ndryshe, duke i dhënë mbështetje dhe duke i thënë se ajo meriton diçka më të mirë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter