Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 20 May 2023 22:16

Victoria Beckham me stil të ri të flokëve

gghhyyddcvbn

Victoria Beckham është një ikonë e modës që gjithmonë ka eksperimentuar me stilin e saj të flokëve.

Ajo ka treguar një tendencë të vazhdueshme për të ndryshuar pamjen e saj dhe për të provuar ngjyra dhe modele të ndryshme të flokëve.

Kësaj here, ajo vendosi të shkojë për një stil të ri të flokëve që e bën të dallojë edhe më shumë në tapetin e kuq të modës.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter