Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 20 May 2023 15:44

Kënga "Praising You" nga Rita Ora dhe Fatboy Slim: Energjike, pozitive, dhe e suksesshme

sdfghjkl

Kënga "Praising You" e Rita Orës dhe Fatboy Slim është një këngë e këndshme dhe energjike.

Ritmi dhe melodia janë perfektë për të kërcyer dhe për tu ndier i lumtur. Teksti i këngës është shumë i thjeshtë dhe i përsëritur, por ka një mesazh pozitiv dhe inkurajues.

Kënga ka fituar shumë suksese nëpër botën e muzikës dhe ka bërë që Rita Ora të jetë ende më e njohur dhe më e dashur nga fansat e saj.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, ju sugjerojmë ta dëgjoni këtë këngë dhe të kërceni me të!

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter