Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 17 May 2023 11:42

Shfaqja e Mrekullueshme e Stilit të Rita Orës: shami, fustan i bardhë dhe çantë e kuqe!

Amira web

Rita Ora, një artiste e njohur, ka shkëlqyer me pamjen e saj të jashtëzakonshme në foton e fundit.

Me një shami të hirshme dhe fustanin e bardhë, ajo tregoi një stil të rafinuar dhe elegancë të shkëlqyeshme.
Çanta e kuqe që e shoqëroi i shtoi një akcent të ndjeshëm dhe pasionant.

Përmes kësaj pamje të paharrueshme, Rita Ora shfaqi veten si një ikonë të modës, duke thyer normat dhe duke shfaqur një kombinim të veçantë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter