Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Tuesday, 16 May 2023 21:36

Dua Lipa shfaqet me një veshje tërheqëse

AMIRA web

Në postimin e saj të fundit, Dua Lipa është shfaqur me një pamje të shkëlqyer dhe moderne.

Ajo ka zgjedhur të veshë një bluzë të zezë, e cila i jep një ndjenjë të theksuar elegance dhe sofistikimi.

Për të plotësuar këtë veshje, ajo e ka kombinuar bluzën me një pallto të zezë, duke krijuar një kontrast të bukur dhe modern.
Jeans-at e kaltra janë pjesa tjetër e veshjes së saj, duke i dhënë asaj një ndjenjë tërheqëse dhe rebele.

Fotografia e saj është një treguese e sigurt se Dua Lipa është jo vetëm një ikonë e muzikës, por gjithashtu një ikonë e modës që nuk ngurron të eksperimentojë dhe të shfaqë veten me veshje tërheqëse dhe të stilizuara.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter