Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 19 March 2023 15:15

Rita Ora me foto të re

iuhi

Rita Ora së fundmi ka postuar një foto teksa duket e ulur në anije dhe teksa dukej me shumë stil.

Ajo në këtë foto po duket me grim shumë të bukur dhe veshje shumë të mirë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter