Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 March 2023 12:50

A përdorë Naomi Campbell photoshop-in

hjgu

Edhe pse modelja mahniti me dukjen e saj te pranishmint në festën e “Vanity Fair” me një fustan ngjyrë kremi, fansat shpejt vunë re se fotot që ajo postoi në Instagram ndryshonin shume nga dukja e saj reale.

Ne fotografi koka dhe hunda e  Campbell-it dukeshin shumë më të vogla se qe ishin ne realitet.

Fansat kërkuan nga modelja  të postonte imazhet origjinale pasi qe plakja eshte nje proces normal.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter