Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 March 2023 11:47

Si reagon Kejvina ndaj komenteve

Untitledkurdikur

Modelja e njohur Kejvina Kthjella se fundmi ka publikuar një video, ku i paraqet shprehjet e fytyrës se saj duke i lexuar komentet ne rrjete sociale.

Diku fytyra e Kejvines duket e kënaqur, diku e habitur...


Shikoni videon dhe binduni-https://www.instagram.com/p/CpxH0nyIekt/ 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter