Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 16 March 2023 11:22

Efi merr dhuratën më të mirë nga...

0289

Efi merr dhuratën më të mirë nga...
 
Efi Dhedhes dje ka mbushur 28 vjet.
 
Në ditëlindje Efi kishte veshur një fustan të shkurtër të zi dhe me disa zbukurime të arta.
 
Efi në ditëlindje ka thirrur miq e familjarë, të cilët u kënaqën shumë.
 
Si shpërblim ata suprizuan Efin me shumë dhurata.
 
Supriza më e mirë ishte kur u lëshua kënga e saj e preferuar.
 
Kënga nuk ishte video por ishte live, e kënduar nga Flori Mumajesi.
 
Asaj i pëlqeu shumë!

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter