Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 10 March 2023 00:37

Rita Ora me shumë elegancë

ihop
Rita Ora së fundmi ka postuar një foto teksa duket me shumë stil teksa uron ditën e grave.
 
Ajo kishte veshur një bluzë të zezë shumë të bukur dhe e kishte grimin shumë të mirë.
Submit to FacebookSubmit to Twitter