Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 01 February 2023 14:23

Rita Ora me shumë stil

nn

Rita Ora sot ka postuar një foto teksa duket shumë bukur.

Ajo në këtë foto shihet duke veshur rroba ngjyrë kaltër dhe një shall shumë të mirë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter