Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 25 January 2023 18:23

Cilat janë vitaminat e grejpfrutit?

kk

Pas teprimit me ushqime jo të shëndetshme dhe ëmbëlsira pafund, normalisht që keni shtuar në peshë dhe e vetmja gjë që doni është të ktheheni në formë.

Mënyra e vetme për ta bërë këtë është të ndiqni një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

Ai përmban shumë vlera të dobishme, është i pasur me fibra, vitaminë A, B dhe C, kripëra minerale dhe ujë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter