Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 23 January 2023 20:53

Kylie me shumë stil

123

Modelja Kylie Jenner ka marrë pjesë pjesë në shfaqjen e Schiaparelli gjatë Javës së Modës në Paris, ndërsa u pa e veshur me një fustan të zi prej kadifeje pa rripa, të ngjitur me një kokë luani të madhësisë reale – një veshje nga koleksioni i ri që ende nuk kishte dalë në pistë.

“E bukura dhe bisha. Faleminderit Daniel Roseberry dhe Shiaparelli për një mëngjes kaq të veçantë.

Më pëlqeu të vishja këtë krijim të artit, të ndërtuar me dorë, duke përdorur materiale të bëra nga njeriu”, ka shkruar Jenner karshi fotove të publikuara nga pjesëmarrja në shfaqje.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter