Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 23 January 2023 20:47

Fifi shumë e lumtur

hbjerhughry

Këngëtarja e njohur, Fifi pas një karrierë të gjatë e të suksesshme në muzikë po e shijon lumturin edhe në jetën priavte.

Pak javë më parë këngëtarja nga Ferizaj zbuloi lajmin se po bëhet nënë për herë të parë dhe tashmë nuk mungojnë dedikimit për të.

Në një postim të radhës, autorja e “Diell” ka ndarë me fansat në InstaStory imazhe nga ultrazëri, teksa bën dedikimin e ëmbël për fëmijë e saj të parë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter