Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 22 January 2023 14:36

Kylie Jenner tregon fytyrën e të voglit të saj

jjjYlli ndau për miliona ndjekësit e saj në Instagram disa foto ku shfaqet krahë vogëlushit që ka me Travis Scott duke marrë mijëra komente dhe pëlqime nga fansat.
 
Dhe ajo tha se ja kanë ndryshuar djalit emrin.
 
Ajo tha që emri i djalit të tyre nuk është më Wolf”.
Submit to FacebookSubmit to Twitter