Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Saturday, 07 January 2023 20:42

Barbie ende e disponueshme

 Barbie veb

Barbie: Life in the Dreamhouse është një seri në Netflix.

Seriali është aktualisht i disponueshëm.

Barbie: Life in the Dreamhouse përqendrohet në jetën e Barbie, miqve të saj, motrave dhe prindërve të saj, të dashurit Ken dhe disa kafshëve shtëpiake.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter