Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 28 November 2022 16:57

Nora Istrefi me veshje tradicionale

jskchsao
Festën e 28 Nëntorit, këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi e ka uruar në një mënyrë mjaft të veçantë.
 
Për këtë ditë, artistja ka realizuar një fotosesion në veshje tradicionale shqiptare teksa imazhet u realizuan te Lidhja e Prizrenit.
 
foto, Nora shihet në disa veshje të ndryshme dhe unike me motive tradicionale ndërsa ajo dukej e mrekullueshme dhe në formë në secilën prej tyre.
 
 
 
 
Submit to FacebookSubmit to Twitter