Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 25 November 2022 16:17

Flaka me shumë stil

 
nferjkt123
Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, është duke e shijuar tashmë prej vitesh jetën e saj të re në Shtetet e Bashkuara.
 
Ajo i ka të shpeshta paraqitjet e saj në rrjetin social Instagram, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga aktivitetet e saj atje.
Submit to FacebookSubmit to Twitter