Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 23 November 2022 22:14

Çfarë na ndihmon avokadoja në shëndetin tonë??

une e bera

Mes të tjerave avokadoja ngadalëson plakjen, ul kolesterolin dhe i shërben zemrës së shëndetshme.

Avokadot janë plot me magnez dhe kalium, të dy shërbejnë për të balancuar tensionin e gjakut.

Yndyrnat e mira të avokados ndihmojnë organizmin të përthithë më mirë karotenoidet dhe të tresë yndyrnat e këqija.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter