Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 23 November 2022 21:41

Bebe Rexha bëri një paraqitje të mrekullueshme

 
hgihtui54
Bebe kishte veshur një palë pantofla të markës “Louis Vuitton” dhe u mbështjellë me një pallto të zezë të gjatë magjepsëse.
 
Kjo paraqitje e saj vjen dy ditë përpara se ajo të planifikohet të këndojë pjesën e parë në Detroit për festën e Ditës së Falënderimeve.
Submit to FacebookSubmit to Twitter