Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 21 November 2022 23:25

Edona në lift

 baaaarfs3az3 vwvwvvw

Edona Llalloshi është një këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Edona ka postuar një foto në lift, sigurisht e bukur si gjithmonë!

Ajo ka veshur një xhaketë të trashë e të zezë dhe një çantë të zezë.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter