Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 21 November 2022 22:48

Shkurta Gashi dhe Engjellusha Salihu bëjnë…

bkfxbbbbb

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Shkurta sot ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të koleges së saj, Engjellusha Salihu.

Duket se dy këngëtaret janë duke sjell një duet se bashku.
 
 
Submit to FacebookSubmit to Twitter