Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 21 November 2022 22:45

Egzona Muqiqi me foto nga…

 aabbj

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo ka publikuar foto nga biznesi i saj.

E veshur e tëra me ngyrë kuq e zi, Egzona merr vëmendjen me fustanin dhe bluzën e saj.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter