Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 06 October 2022 19:59

Xhensila Myrtezaj ne fitnes

ertyu

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura të publikut.

Përtej muzikës, ajo komentohet shumë edhe për fizikun e saj.

Këngëtarja ushtron shumë në fitnes, dhe falë kësaj gëzon super forma trupore.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter