Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 06 October 2022 19:57

Cili ushqim na mban të ngopur?

 negrjngjhjiojyhio

Dikur bizelja konsiderohej si ushqim i të varfërve, ndërsa sot luan rolin kryesor në shumë restorante ekskluzive.

Bizelja përmban shumë proteina dhe stimulon ndërtimin e masës së muskujve.


Bizelja ju mban gjatë të ngopur, sepse është e pasur me materie të lehta dhe ngadalë kalon nëpër traktin tretës.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter