Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 23 September 2022 23:14

Arjola Demiri me stilt e ri?

aaaaaaaaaaaaaa

Arjola Demiri, ishte njëra nga konkurrentet e njohura që mori pjesë në Big Brother Vip.

Së fundmi Arjola është shfaqur me një stil të ri dhe duket shumë më e re.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter