Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Friday, 23 September 2022 18:26

Dua Lipa ishte në Meksiko dhe pati përvojën fatkeqe të një…

 rtrtrt

Dua Lipa ishte në Meksiko dhe pati përvojën fatkeqe të një tërmeti të forte.

Këngëtarja, disa orë më parë kishte dhuruar një koncert në kryeqytetin meksikan, në kuadër të turit të saj “Future Nostalgia”.

“Rroftë Meksika! Jam shumë mirënjohëse, shumë e lumtur dhe shumë e emocionuar që jam këtu”, tha ajo gjatë performancës së saj në Foro Sol në Mexico City.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter