Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 23:27

Kanye West i kërkoi falje Kim Kardashianit…

eeeeeeeeeeeeeeeee

Kanye West i kërkoi falje publike ish-bashkëshortes së tij, Kim Kardashian, për çdo “stres” që mund t’i ketë shkaktuar pas ndarjes së tyre të bujshme.

“Kjo është nëna e fëmijëve të mi dhe kërkoj falje për çdo stres që kam shkaktuar, qoftë edhe në zhgënjimin tim, sepse Zoti më thërret të jem më i fortë”, tha reperi në një intervistë për “Good Morning America” të enjten.

Kardashian, bëri kërkesë për divorc nga West, në shkurt 2021 pas gati shtatë vitesh martesë.
Ish-çifti, i cili u shpallën ligjërisht beqarë në mars të këtij viti.

Kanye dhe Kim kanë katër fëmijë: North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 3.

“Unë jam babai i tyre. Duhet të jetë bashkëprindërim. Nuk i takon vetëm gruas. Si, burrat gjithashtu kanë një zgjedhje. Zërat e meshkujve kanë rëndësi”- tha reperi.

“Unë kam një platformë ku mund të them atë që kaq shumë baballarë nuk mund ta thonë me zë të lartë”– tha West.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter