Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 16:59

Einxhel dhe Sarah shoqe apo...

hjgfbyukg111

Është përfolur shumë për raportin mes Einxhel Shkirës dhe Sarah Berishës.

Kjo pasi ato nuk janë parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës edhe pse partnerët e tyre janë kolegë dhe miq të ngushtë.

Marrëdhënie e tyre u rikthye në vëmendje nga “baby shower-i” që organizoi Einxhel dhe Dagz.

Lidhur me këtë ka folur vetë Sarah Berisha gjatë një interviste për “Goca & Gra”, ku ka sqaruar një herë e mirë marrëdhënien me moderatoren.

Sikurse është pasqyruar në rrjetet sociale duket se nuk kanë një marrëdhënie shumë të afërt.

Megjithatë, blogerja thotë se nuk ka pasur asnjë zënkë mes tyre.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter