Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 14:09

Kylie Jenner me një serum të ri

 Untitled7878

Në një postim të veçantë, ajo vuri në dukje se produkti është ‘kundër plakjes’ edhe pse kjo nuk është pjesë e përshkrimit në faqen e saj të internetit.

Përshkrimi në websiten e saj Kylie Cosmetics nuk përmend se serumi është “kundër plakjes”, mendohet se mund të jetë i dhënë pasi vaji i bajames së ëmbël, vaji i kokosit dhe vaji i avokados – ose vaji i pothuajse çdo lloji – janë hidratues dhe kështu mund t’i bëjë buzët të duken më të reja.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter