Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 13:40

Meghan me lot krokodili

8888888888888

Fotot e Meghen Markle duke qarë teksa i bënte nderimet e fundit mbreterëshës Elizabeth II bëjnë xhiron e botës.

Nga shumë njerëz ky qëndrim i Meghan u vlerësua pasi dihet që ajo dhe Harry nuk janë në marrëdhënie të mira me pjesën tjetër të familjes.

Megjithatë së fundmi është shfaqur një video që shumë pretendojnë se shpjegojnë misterin e lotëve të saj.

‘Ok. O Zoti im është një çmenduri. Hajde Meghan një lot në syrin e majtë. Mund ta bëj për tre sekonda’ shprehet Meghan në video e cila tashmë është bërë virale.

Pas publikimit të kësaj video përdoruesit e Twitter besojnë se Meghan ka mashtruar kur ajo lotoi për Mbretëreshën Elizabeth II dhe kjo mbështet në faktin se ajo qau me syrin e majtë në funeral.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter