Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 11:20

Leo dhe Gigi se bashku

amira 111

Nuk ka më dyshime.

Leonardo DiCaprio dhe modelja Gigi Hadid kanë nisur një romancë së bashku.

Aktori i filmit ‘Titanic’ dhe modelja e bukur “kanë shumë miq të përbashkët”, theksoi burimi, duke vënë në dukje se ‘të gjithë janë shumë të lumtur’ që i shohin bashkë, edhe pse shumë prej tyre nuk e prisnin.

Në fillim të këtij muaji u përfol se Leo i kishte hedhur “sytë tek Gigi” që pas ndarjes nga Camila Morrone në fillim të verës dhe se fundmi Leo u pa me ish-modelen e Victoria’s Secret në një festë të javës së modës në Nju Jork.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter