Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Thursday, 22 September 2022 10:40

Morena Taraku shumë mahnitëse pranë “Ferrarit”

 erna

Morena shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga gjërat e përditshme, shpesh duke promovuar jetën e saj luksoze.

Së fundmi, Taraku publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shihej duke pozuar pranë një makine “Ferrari”.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter