Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 21 September 2022 20:50

Ilaç shtëpiak kundër kollës

1Aaa

Nëse jeni një mbështetës i mjekësisë natyrale, mund të bëni një “ilaç” shtëpiak mjaft të fuqishëm kundër kollës.

Përbërësi kryesor është mjalti, një përbërës që është bërë i njohur për efektet e shumta të dobishme që nga kohërat e lashta.

Mjalti qetëson fytin e irrituar dhe përbërja e tij antibakteriale e bëjnë atë një ilaç natyral për kollën.

Me disa shtesa mund të bëni një pije të fuqishme.
– mjaltë
– uthull molle
– lëng limoni
– xhenxhefil
– erëza
– ujë

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter