Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Wednesday, 21 September 2022 19:57

Sasha Obama me veshje të thjeshtë

 sasha

Sasha e cila është fëmija më i vogël i ish-presidentit Barack Obama dhe gruas së tij Michelle, dukej studente e lezetshme e kolegjit ndërsa ajo endej nëpër Universitetin e Kalifornisë Jugore.

Sasha përqafoi plotësisht temperaturat e buta të Los Angelesit duke veshur një bluzë me xhinse të ulëta.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter