Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Monday, 30 May 2022 22:30

Morena merr vëmendje të madhe në media

lol

Morena Taraku është modele dhe këngëtare e njohur dhe mjaft e ndjekur.

Ajo komentohet shumë për pamjen e saj, por Morena komentohet edhe për jetën e saj tejet luksoze.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga palestra teksa tregon linjat e sajpërfekte.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter