Now Playing                 Marketing                Support Centre
The Music You Love    +383(38) 240 888    valarinore@yahoo.com       

konkurs 2016

 Listen on:  android 2017 Android  iphone  iOS  
Sunday, 29 May 2022 15:00

Teletubbies befasojnë publikun dhe gjyqtarët

AB

Shikuesit e “Britains Got Talent” morën një surprizë mbrëmjen e së shtunës, kur yjet e televizionit për fëmijë “The Teletubbies” u shfaqën në audicion.

Duke u rikthyer në ekran për përvjetorin e tyre të 25-të, katër interpretuesit – të luajtur nga: Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa dhe Po – kërcyen me hitet e Beyonces, ABBA dhe One Direction.

Grupi i njohur tërhoqi menjëherë vëmendjen e gjyqtarëve të spektaklit.

Dhe sigurisht që performanca e tyre u pëlqye aq shumë, sa mori katër ‘po’ nga gjyqtarët, të cilët kualifikuan grupin në raundin tjetër.

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter